VISIEM JAUNUMIEM SEKOJIET LĪDZ MŪSU FB LAPĀ: FALKORS BOULDERING

"FBC Dingo" komanda

https://www.youtube.com/watch?v=7xpQxh6GQxg        (FALKORS BOULDERINGA KAUSS 2017, PROMO)

 

Rolands

Kāpšanas centra īpašnieks un komandas galva - Latvijas un Baltijas labākais kāpšanas sporta pārstāvis. Ir viens no pasaules TOP 20 kāpējiem. 2016. gadā pasaules reitingā 16. vieta
Mūsu kāpšanas zāles galvenais maršrutu licējs. Ar smagu darbu izcīnījis savus esošos rezultātus sportā.
Visiem kāpt gribētājiem iesaka tiekties pēc mērķa, jo tikai tā var gūt panākumus!

2018. gada pasaules kausa posms Meiringenā, Šveicē


  
 Linda

Kāpšanas centra trenere. Kluba "FBC Dingo" biedre.
 
Kāpšanas sports sevī ietver spēku, ātrspēku, izturību, lokanību, koordināciju.
Tas ir funkcionāls treniņš visiem, kas vēlas iegūt fizisku un emocionālu sagatavotību.
Ar kāpšanas sportu var nodarboties no aptuveni 6-7 gadiem līdz pat sirmam vecumam, tādēļ nāc droši, nekad nav par vēlu iemācīties ko jaunu.
 Diāna

Kluba "FBC Dingo" biedre.

Nodarbojas ar kāpšanas sportu jau vairākus gadus, 2016. gadā 1. vieta Latvijā boulderinga disciplīnā. Diāna: Man patīk nodarboties ar kāpšanas sportu, jo tas ir individuālais sporta veids. Patīk, ka vienmēr uz sacensībām tevi atbalsta visi, kā arī tie, kuri ir nepazīstami. Treniņos un sacensībās sportists nekad nekāpj vienu un to pašu maršrutu, tādēļ kāpšana neapnīk. Mans nākotnes mērķis ir viens - būt vienai no labākajiem pasaulē.
 

Viviāna

Kluba "FBC Dingo" biedre, 16 gadi.
 
Nodarbojas ar kāpšanas sportu 5 gadus.
Viviāna : "Man patīk kāpt un daru to, jo par to interesējās un nodarbojās arī mana ģimene. No kāpšanas sporta disciplīnām mani visvairāk aizrauj boulderings, jo tie ir īsi, bet ļoti sarežģīti maršruti. Nodarbojos ar kāpšanu, lai uzturētu aktīvu dzīves veidu.
 
Edvards

Kluba "FBC Dingo" biedrs, 14 gadi.
 
Nodarbojas ar kāpšanas sportu 6 gadus.
Edvards: "Kāpju, jo tas ir forši. Man patīk pārvarēt grūtības un sasniegt mērķi. Man patīk atrasties starp interesantiem cilvēkiem, neskatoties uz to, ka mūsu vecums ir atšķirīgs, toties intereses kopīgas - kāpšanas sports. 
Es tiecos uz to, lai 14 gados varētu spēt startēt IFSC sacensībās (pasaules mēroga sacensības sporta kāpšanā) un gūt labus rezultātus.

  Artūrs

Kluba "FBC Dingo" biedrs, 18 gadi.
 
Nodarbojas ar kāpšanas sportu 6 gadus
Artūrs: "Kādu dienu aizbraucu uz savu pirmo treniņu, kad ieraudzīju kāpšanas zāli, tas likās tik interesanti, taču, kad pamēģināju kāpt, tad šis sports iepatikās vēl vairāk. Startējot sacensībās vienmēr cenšos gūt pašus labākos rezultātus, parādot visu, ko esmu iemācījies līdz šim. Kāpšanas sportu iesaku pamēģināt, jo apmeklējot treniņus, maršruti, kas tiek kāpti ir katru reizi citādāki".

  Oļegs

Kluba "FBC Dingo" biedrs, 20 gadi.
 
Nodarbojas ar kāpšanas sportu 8 gadus
Oļegs: "Nodarbojos ar kāpšanu, jo man patīk ekstrēmie sporta veidi. Sajūtas, kad piedalos sacensībās un visi skatās uz to, vai varu izkāpt kādu sarežģītu kustību vai maršrutu, un atbalsta mani. Tas liek man trenēties vēl vairāk, jo mans mērķis, līdzīgi kā citiem, vienmēr ir bijis kāpt pasaules līmenī un sasniegt augstus rezultātus."
 Romāns

Kluba "FBC Dingo" biedrs.

Romāns: "Kāpēc es nodarbojos ar boulderingu? Man patīk risināt problēmas, palikt vienam ar maršrutu. Un tas neesi tikai tu, kurš strādā ar problēmu, bet pati problēma strādā ar tevi, maina tavu domāšanu, parāda tavas vājās vietas, palīdz atrast virzienu sevis attīstīšanai."
 Ilga

Kluba "FBC Dingo" biedre.

Ilga: "Man patīk nodarboties ar kāpšanu, jo kāpšanā var nostādīt sev mērķi, izkāpt kādu maršrutu un tad pieliekot gan spēku, gan mazliet izdomas to paveikt. Jo sarežģītāks maršruts, jo lielāks ir prieks to pieveicot."

Rinalds

Kluba "FBC Dingo" biedrs.

"Mans vārds ir Rinalds. Man  ir 10 gadi. Es trenējos kāpšanas sportā nedaudz vairāk kā gadu. Es vēlētos turpināt trenēties un izkāpt grūtākus maršrutus. Man patīk kāpšana, jo es vēlos būt augstāk par zemi. Man vislabāk patīk ātrumkāpšana."


 Justīne

Kluba "FBC Dingo" biedre.

Justīnes mamma Diāna par Justīni: "Justīnei šobrīd ir 7 gadi, kāpt sāka no 4 gadu vecuma. Viss sākās ar to, ka pateicoties sienai pie Alfas, Justīne izmēģināja kāpšanu pirmo reizi. Tobrīd trenere Linda pateica, ka Justīne kāpj labi, no augstuma nebaidās, jānāk trenēties. Atnācām 2014. gada ziemā, pieteicāmies un sāka trenēties.
Justīnei patīk kāpšanas sports, jo ir iespējas uzkāpt augstumā, patīk augstums. Patīk arī negatīvās kāpšanas sienas, uz tām maršrutus kāpt ir sarežģītāk, ir iespēja pārvarēt grūtības, tas šķiet interesanti. Patīk, ka tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas un var izlikt enerģiju sportojot un iegūt prieku to darot." 
0